YarenMedia internet Hizmetleri

23 Ağustos 2014 Cumartesi 21:07 | 3588 Okuma
YarenMedia internet Hizmetleri
Ilk olarak 2003 yılında Diyarbakırda YarenMedia internet Hizmetleri Olarak Hizmete başladık. Piyasada Bizi Bilen Sitelere web tasarım hizmeti vererek ürünlerini ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmalarında, müşteri portfö

Ilk olarak 2003 yılında Diyarbakırda YarenMedia internet Hizmetleri Olarak Hizmete başladık.

Piyasada Bizi Bilen Sitelere web tasarım hizmeti vererek ürünlerini ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmalarında, müşteri portföylerini en yüksek düzeye çıkarmalarında büyük rol oynadık.

Sürekli artan portföylerimiz ve Internet reklamcılığı sektöründe kazandığımız tecrübe ve kalitemizle İstanbul bölgesinde bulunan bir çok firmanın daha Internet dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetleri ile tanışmalarını sağladık.

Müşterilerimize karşı samimi yaklaşımımız ve her türlü koşulda müşteri memnuniyetini hedef alan kaliteli hizmet ve üretim sonrası teknik desteğimiz ile Internet reklamcılığında bizi tercih eden müşterilerimizin güven ve takdirlerini kazandık.

2004 yılının Ilk Aylarinda Cikardigimiz Professional Panelimizle sektörümüzdeki pazar payımızı ve hizmet ağımızı genişlettik.

Bugün Sesli Sohbet E Ticaret Ve Kisisel Sitelerimize, Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile, talep ettiğiniz ürünlerin üretiminde duyulan heyecanımızla, her yeni projeye YarenMedia.Com Bilinci Ile başlayan, her biri konusunda uzman kaliteli ekibimizle, bizden beklediğiniz kaliteyi ve hizmeti size sunmaya devam ediyoruz.

NELER YAPIYORUZ

SesliSohbet SesliChat Paneli SpeakyChat Odalari Sesli Sohbet Ve SesliChat Panellerimizde En Ileriyi YarenMedia.Com Bilinci Ile Dusunuyoruz Konusunda uzman ekibimiz ve birikimlerimizle kaliteyi, kalite ile tanıtmayı öngörüyoruz.Panellerimizde kaliteyi ön planda tutarak sizi en iyi şekilde tanıtmayı hedef alıyor ve sürekli sağladığımız teknik desteğimiz ile kalitemizi garantiliyoruz

WEB TASARIMI

Biz her yeni projeye yeni bir heyecanla ve YarenMedia.Com Bilinci Ile başlıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ve Yılların verdiği birikimlerimizle kaliteyi, kalite ile tanıtmayı öngörüyoruz. Tasarımlarımızda kaliteyi ön planda tutarak sizi en iyi şekilde tanıtmayı hedef alıyor ve sürekli sağladığımız teknik desteğimiz ile kalitemizi garantiliyoruz.

CD Kartvizit (Tanıtım CD’si)

YarenMedia.Com , bir kartvizit adres ve telefon numaralarınızdan daha fazla ne içerebilir ? Firmanızın tarihçesini, hizmetlerinizi, referanslarınızı, ürünlerinizi ve hatta firmanızı tanıtan bir video filmini. Arzu ettiğiniz daha birçok şeyi. Müşterilerinizin firmanızı daha iyi tanımalarını, ürünlerinizi tüm detayları ile görmelerini ve çalışma ortamınızı görsel olarak izlemelerini sağlayabilirsiniz. Grafik Dizayn & Grafik Animasyon Arzu edilen şekilde grafik, reklam e-mailleri, flash reklam banner’ları tasarımlarının yanı sıra 3 Boyutlu ürün, 3 Boyutlu ortam tasarım ve animasyonları gerçekleştiriyoruz.

Hosting – Domain (Alan Adı Barındırma – Alan Adı)

 Size gerek Türkiye’deki gerekse Almanya’daki Linux serverlarımızla, yüksek hızlı bağlantı ve sorunsuz hizmet sunuyoruz. Ayıca hosting alanlarımızda bulunan detaylı istatistik sayfaları sayesinde web sayfanıza, nerden ulaşıldığını, nasıl ulaşıldığını görmeniz mümkün. Arama Motorlarına Kayıt Sizin için ürettiğimiz veya mevcut olan web sitelerinizi Internette en yaygın arama motorlarına ekleyerek aranan firma değil bulunan firma olmanızı sağlıyoruz.

Logo Tasarımı (Kurumsal Kimlik Çalışması)

 Kurumsal kimliğinizi ortaya koyacak, her türlü kullanıma uyum sağlayacak (kartvizit, fatura, broşür vs.) ve sizin kalitenizi yansıtabilecek düzeyde Logo tasarım hizmeti sunuyoruz.

Bize Ulasabileceginiz Bilgiler

Telefon Numaralarımız:

0850 840 0 976  & 0212 909 2 976

Mail: admin@yarenmedia.com

Skype Adreslerimiz

YarenMedia

YarenmediaDestek

Yorum yapmak için lütfen sisteme üye girşi yapı

Üye Olmak İçin Tıklayın | Üye Girişi

Çok Okunan Haberler

Sesli Chat , Sohbet Odaları
25 Şubat 2017 Cumartesi | 30200 Okuma
Sesli Chat Sesli Sohbet Girislerinin En Yenisi Sesliyaz.Com
07 Şubat 2017 Salı | 25025 Okuma
Sesli Chat Ve Sesli Sohbet Odaları, Sesli Chat Siteleri, Sesli Siteler
14 Şubat 2017 Salı | 12044 Okuma
SesLiGel | SesliGel.Com | sesligel | Sesli Chat İlestişim ve Yardım
04 Şubat 2017 Cumartesi | 7566 Okuma
Sesliye , Sesliye.Com - Ders gibi Blog - Sesliyaz.Com
05 Şubat 2017 Pazar | 5602 Okuma
Sesligel.com.Sesli Chat,Sesli Sohbet Sitesi Destek giriş Sesliyaz.com
01 Şubat 2017 Çarşamba | 4623 Okuma
YarenMedia internet Hizmetleri
23 Ağustos 2014 Cumartesi | 3589 Okuma
Kılıçdaroğlu`na saldıran Övet`in 26 sabıkası bulunuyor
09 Nisan 2014 Çarşamba | 2702 Okuma
CHP`li Demirçalı: Melih Gökçek`in ifadesi alınmalı
09 Nisan 2014 Çarşamba | 2583 Okuma
Sahibi bu plakaya bakın ne kadar istiyor?
09 Nisan 2014 Çarşamba | 2571 Okuma